Michal Martinec, Jakubov 609, Jakubov 90063
  • Profesionálna domáca pálenica s elektrickou špirálou 3500W a objemom 100 litrov, ktorá má široký otvor pre napojenie chladiča. Obsahuje vnútorný reflux. Pálenica je veľké zariadenie navrhnuté takým spôsobom, že je konečný produkt vysokej kvality (90 až 93% od začiatku až do konca procesu). Ideálne pre zákazníkov, ktorí oceňujú chuť a vôňu.
  • Destilátor, odolný voči kyselinám, izolovaný. Destilačná kolóna s dvoma odkalovačmi - výška 110 cm. Jedná sa o skvelé zariadenie založené na tradičnom osvedčenom dizajne vytvorenom pre príjemcov, ktorí oceňujú tradičnú chuť. Destilátor sa vyznačuje vysokou kvalitou a dôrazom na detail. Celá sada je testovaná na tlak a pripravená na použitie.
  • Nerezové destilačné zariadenie o objeme 45 litrov je určené na ohrev plynom alebo elektrickou varnou doskou. Skladá sa z nádoby v ktorej sa zahrieva kvas a chladiča v ktorom prebieha proces destilácie alkoholu.. Toto destilačné zariadenie je trochu odlišné od klasických páleníc. Nádoba sa môže použiť aj na varenie. Na nádobu sa najprv položí silikónové tesnenie a potom položí pokrývka. Tá sa prichytí štyrmi sponami o nádobu. Následne sa prichytí chladič ktorý je z dvoch častí a kolena. Ku všetkým spojom sú priložené silikónové tesnenia. Zariadenie sa môže zložiť v dvoch variantoch. Na koleno sa pripevní teplomer. Ku destilačnému zariadeniu je pribalené aj čerpadlo na prietok vody v chladičoch. Je možné ho zapojiť viacero spôsobmi, avšak odporúčame ho zapojiť len na posledný chladič podľa návodu na použitie. Odporúčame si zaobstarať nádobu cca 100L na zásobu vody na jedno pálenie. Do nádoby s vodou sa ponorí čerpadlo ktoré bude púšťať vodu do chladiča a ochladzovať ho a teplá voda bude prúdiť naspäť do nádoby. Čerpadlo a hadica je súčasť dodávky. 100L nádoba však nie. Ideálna nádoba je o objeme 120L.